COPYWRITING – teksty reklamowe, hasła reklamowe, teksty na stronę internetową, content marketing, pisanie artykułów…

Czym jest copywriting?

Na pewno słyszałeś hasła „No to Frugo”, „Żubr występuje w puszczy” lub  „Zawsze Coca-Cola” czy „Nike. Just do it!”  Są to klasyczne przykłady tzw. copywriterskich złotych strzałów.

Czy chciałbyś aby Twoja firma była zaopatrzona w podobnie chwytliwe i błyskotliwe hasła reklamowe? Chcesz by Twój biznes przyciągał słowem klientów jak magiczny magnes i przekładał to na konkretne efekty sprzedażowe? Pragniesz by na Twojej stronie internetowej były komunikaty, którym nie oprze się żaden odbiorca? Skorzystaj z naszej oferty copywriterskiej.

Copywriting to pisanie tekstów do publikacji i sloganów reklamowych, oraz tworzenie tekstów sprzedażowych, haseł marketingowych i reklamowych.  Słowo pisane jest tak naprawdę bardzo ważnym elementem sukcesu każdego projektu. Pisząc teksty przede wszystkim analizujemy potrzeby, zachowania i wymagania konsumentów, klientów tak, aby przekonać ich do zakupu, skorzystania z  produktu, usługi czy marki. Tworzone przez Nas teksty cechuje oryginalność, kreatywność jak i pomysłowość, poza tym są  dopasowane  branży i grupy docelowej. Pisane przez nas teksty wykorzystujemy do tworzenia stron internetowych, sklepów internetowych, katalogów sprzedażowych oraz kampanii reklamowych.

COPYWRITING TO SPRZEDAŻ, WPŁYWANIE NA ODBIORCĘ, POZYSKIWANIE KLIENTÓW ZA POMOCĄ TEKSTÓW, CZASEM ZMIANA NAWET 5 SŁÓW W OFERCIE MOŻE PRZYNIEŚĆ NIESAMOWICIE DOBRE REZULTATY

Napiszemy dla Ciebie doskonałe, przekonujące, użyteczne i przyjazne dla wyszukiwarek internetowych teksty.

Kreujemy słowa, które sprzedają Tworząc piękną opowiadaną historię…

SPECJALIZUJEMY SIĘ I OFERUJEMY:

TEKSTY NA STRONY INTERNETOWE

OFERTY HANDLOWE

TEKSTY DO POSTÓW SOCIAL MEDIA

HASŁA REKLAMOWE

ARTYKUŁY TEMATYCZNE

OPISY PRODUKTÓW W SKLEPACH INTERNETOWYCH

PROWADZENIE BLOGÓW

CO ZYSKASZ DZIĘKI WSPÓŁPRACY Z NAMI?

  1. Oszczędzisz swój czas.
  2. Nie musisz mieć weny Twórczej, ponieważ my ją mamy za Ciebie
  3. Pomożesz pozycjonowaniu się strony
  4. Będziesz cieszyć się wartościowymi treściami a Twoi klienci to docenią
WYCENA PROJEKTÓW

Przejdź i uzupełnij brief swojego pomysłu

logo