HOSTING STRON INTERNETOWYCH – Twoja strona powinna być utrzymywana na bezpiecznym i wydajnym serwerze…

Czym jest Hosting stron internetowych?

Zacznijmy od tego, że aby zaistnieć w internecie potrzebne są 3 rzeczy:

  1. Strona internetowaw tradycyjnym biznesie odpowiednikiem jest biuro, sklep
  2. Domena internetowa ( adres strony internetowej www… ) – w tradycyjnym biznesie jest to adres biuro, sklepu.
  3.  Hosting ( serwer ) czyli miejsce gdzie będzie utrzymywana, zainstalowana Twoja strona – w tradycyjnym biznesie jest to lokal w którym prowadzisz biznes.

Hosting ( serwer ) – jest to usługa polegająca na utrzymywaniu strony  internetowej, wynajęcie miejsca na którym będzie się znajdowała i funkcjonowała twoja strona oraz wszystkie jej zasoby. Hosting można w pewnym sensie porównać do dysku znajdującego się w każdym komputerze.

Hosting to udostępnianie przez dostawcę miejsca na swoim serwerze, w którym użytkownicy mogą przetrzymywać informacje, zdjęcia, filmy oraz wszelkiego rodzaju treści.

 

OSOBY ROZPOCZYNAJĄCE SWOJĄ PRZYGODĘ Z HOSTINGIEM STRON INTERNETOWYCH DAJE SIĘ SIĘ ZWIEŚĆ EKONOMICZNYM ASPEKTOM DARMOWEGO HOSTINGU. POWINIENEŚ JEDNAK ŚWIADOMOŚĆ LICZNYCH OGRANICZEŃ, JAKIE NIESIE ON ZE SOBĄ. NAJCZĘSTSZE Z NICH TO: AWARYJNOŚĆ, MAŁA PRZESTRZEŃ DYSKOWA, NISKI TRANSFER, REKLAMY ORAZ SŁABA LUB BRAK POMOCY TECHNICZNEJ. DODATKOWO UŻYTKOWNIK MOŻE BYĆ NARAŻONY  NA NIEBEZPIECZEŃSTWO UTRATY LUB PRZECHWYCENIA DANYCH. WARTO WIĘC INWESTUJĄC W STRONĘ ZAPEWNIĆ SOBIE BEZPIECZNY HOSTING.

Nasza oferta hostingowa obejmuje profesjonalny hosting stron internetowych, serwisów www, sklepów internetowych. Chętnie wyszukamy idealne rozwiązanie dla Ciebie, a także pomożemy w rozwiązaniu wszelkich problemów technicznych. Wszystko, czego oczekujesz uszyjemy dla Ciebie na miarę.

CO ZYSKASZ DZIĘKI WSPÓŁPRACY Z NAMI?

  1. Oszczędzisz swój czas.
  2. Nie musisz mieć wiedzy technicznej, ponieważ my wykonamy wszystko za Ciebie
  3. Zapewnisz sobie wysoki poziom bezpieczeństwa własnej strony internetowej.
  4. Przyjemność w robieniu biznesu z naszą firmą.
WYCENA PROJEKTÓW

Przejdź i uzupełnij brief swojego pomysłu

logo