MARKETING INTERNETOWY, online marketing, digital marketing…

Marketing internetowy to obecnie jedna z najprężniej rozwijających się gałęzi marketingu. Towarzyszy temu dynamiczny rozwój e-commerce (roczny wzrost wynosi w Polsce około 20%). Spowodowane jest to głównie tym, że coraz więcej firm swoją działalność przenosi do internetu. Wiąże się to m.in. ze zwiększającym się zakresem zastosowań urządzeń mobilnych. Atrakcyjność marketingu internetowego i e-commerce wynika m.in. z tego, że zmniejszają się bariery wchodzenia firm na rynek międzynarodowy. Rosnąca rola Internetu w procesach decyzyjnych konsumentów wymaga wypracowywania nowych modeli biznesu i innowacyjnego wykorzystywania Internetu w procesach kreowania marek i produktów, ich dystrybucji oraz komunikacji marketingowej.

MARKETING INTERNETOWY to w skrócie wszelkie działania mające na celu wprowadzenie produktu, usługi na rynek, jego promocji oraz pokazania w korzystny sposób danej marki.  Online marketing polega więc na zwiększaniu widoczności, obecności firmy w internecie.

Największą korzyścią marketingu online, reklamy internetowej jest możliwość natychmiastowego publikowania treści, które nie są ograniczone pod względem geograficznym i czasowym. Kolejną  zaletą jest skuteczność inwestycji reklamodawcy. Reklama internetowa pozwala na precyzyjne dostosowanie reklam do zawartości stron internetowych.

Do  działań marketingu internetowego zaliczamy:

  1. mailing
  2. działania z zakresu pozycjonowania i seo
  3. marketing wirusowy
  4. reklamy Google AdWords
  5. remarketing
  6. video marketing
  7. content marketing
  8. „pogaduszki” na forach internetowych
  9. obecność i działalność w serwisach społecznościowych
  10. współpraca z blogsferą

 

Dzięki dokładnej analizie Twoich oczekiwań stworzymy szytą na miarę dobrą i przemyślaną koncepcję, strategię  oraz wysokiej jakości oprawę graficzną która sprawi, że Twoja kampania reklamowa stanie się niesamowicie konkurencyjna.

 

WYCENA PROJEKTÓW

Przejdź i uzupełnij brief swojego pomysłu

logo