O nas

Dlaczego warto z nami współpracować?

MARKETING SZYTY NA MIARĘ to grupa doświadczonych ekspertów specjalizujących się w obsłudze klientów biznesowych.  Nasza efektywność oparta jest na bardzo unikalnym i doświadczonym zespole zawodowców w swojej profesji. Swoją unikalność i przewagę budujemy na eksperckiej i stale poszerzanej wiedzy, oraz doświadczeniu nie tylko w projektowaniu stron, grafice, ale również w sprzedaży, marketingu, psychologii sprzedaży i budowaniu brandu. Te wszystkie elementy pozwalają oferować rozwiązania idealnie dopasowane do specyfiki biznesowej Klientów, zapewniając jednocześnie skuteczność w pozyskiwaniu klientów z internetu i budowania wizerunku na bardzo wysokim poziomie.

W czym możemy Ci pomóc?

Specjalizujemy się w tworzeniu  nowoczesnych, responsywnych stron internetowych, sklepów internetowych, stron przechwytujących klientów z internetu, stron lądowania, stron członkowskich, portali internetowych, a także obsłudze i budowaniem profili firmowych w social media takich jak Facebook, Twitter, Instagram, Google+, YouTube. Tworzymy i prowadzimy skuteczne kampanie reklamowe, reklamę Google Adwords, zajmujemy się pozycjonowaniem stron internetowych, a także optymalizacją SEO. Realizujemy również projekty graficzne, tworzymy logotypy, oraz zajmujemy się budowaniem firmowych brandów.

Nasze zalety i atuty

Otrzymasz bezpłatną analizę i wycenę projektu, który chcesz zrealizować. Aby otrzymać wycenę po prostu wypełnij BRIEF. Im bardziej dokładniej opiszesz swój projekt i potrzeby tym lepiej wybierzemy odpowiednie narzędzia i dokonamy wstępnej wyceny

Przeprowadzimy precyzyjną analizę Twoje branży oraz konkurencji. Przygotujemy najlepszą strategię która pomoże Ci wyprzedzić konkurencję i dzięki której staniesz się  liderem w swojej branży

Stawiamy na kompleksowość i oferujemy wszystkie niezbędne produkty i usługi związane z pozyskiwaniem klientów z internetu, oraz budowaniem wizerunki i marki.  Jesteśmy fachowcami w swojej dziedzinie, dlatego wystarczy, że przedstawisz nam ogólny zarys koncepcji i swoje potrzeby – resztą zajmą się nasi eksperci.

Śledzimy trendy i nowe rozwiązania z dziedziny sprzedaży, reklamy, marketingu, grafiki, dostarczamy nowatorskie i najskuteczniejsze na rynku rozwiązania oraz generujemy mnóstwo nowych pomysłów i rozwiązań. Kreatywność i świeżość to nasze drugie imię.

Po zakończeniu projektu oferujemy stałą pomoc przy aktualizacji strony, serwis techniczny, bardzo atrakcyjny i bezpieczny hosting stron internetowych, mentoring biznesowy oraz pomoc przy realizacji nowych pomysłów i rozwiązań wdrażanych w Twojej Firmie.

Nasze Priorytety

Wynikający z doświadczenia oraz  stale rozwijanej wiedzy profesjonalizm jest gwarancją najwyżej jakości usług i rozwiązań.

Każdy projekt jest dla nas indywidualny. Ponieważ naszym zadaniem jest oferowanie produktów o najwyższej skuteczności, każdy projekt szyjemy na miarę tak aby był dopasowany do konkretnego biznesu i Klienta. Jesteśmy elastyczni i wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów. Staramy się być dobrymi doradcami i dzielimy się wiedzą.

W dzisiejszych czasach i w biznesie „czas to pieniądz” dlatego gwarantujemy szybką i terminową realizację projektów, przy zachowaniu najwyższej staranności i jakości.

Kreatywne i innowacyjne podejście powoduje, że nasza skuteczność jest ponad przeciętna. Szukamy najlepszych rozwiązań na każdy Twój problem i każde wyzwanie sprzedażowo, marketingowe. Motywują nas ambitne wyzwania, ale rozwiniemy i zrealizujemy z przyjemnością nawet najmniejszy projekt biznesowy.

Koncentrujemy się na tworzeniu najbardziej skutecznych i  efektywnych rozwiązań pozwalających w krótkim czasie i długofalowo pozyskiwać dużą ilość nowych klientów i zleceń z internetu. Nasi klienci dostają do ręki narzędzia, których skuteczność potwierdzona jest wynikami. Masz szanse dołączyć wkrótce do grona naszych zadowolonych Klientów.


logo