POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH, SEO – bądź w Top 10 wyników wyszukiwania w Google…

Skuteczne Pozycjonowanie Stron Internetowych jest ważne, ponieważ statystyki i  analizy pokazują, że najwięcej zapytań ofertowych zyskują te firmy, które znajdują się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania Google. W dzisiejszych czasach ponad połowa wszystkich konsumentów przed podjęciem decyzji o zakupie produktu czy usługi poszukuje w internecie informacji na temat interesujących ich produktów i usług. Większość z nich wpisuje swoje zapytanie w wyszukiwarce google.

Jeżeli chcesz pozyskiwać nowych Klientów, a może masz ochotę mocno wyprzedzić konkurencję to usługa pozycjonowania strony www którą oferujemy jest właśnie dla Ciebie!

Usługę skutecznego pozycjonowania kierujemy do firm i osób, którym zależy na poprawieniu widoczności strony w naturalnych wynikach wyszukiwania, bez stosowania niebezpiecznych i szybkich tricków które mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc.

Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach ( SEO ) jest procesem ciągłym, wymagającym odpowiedniej, indywidualnej szytej na miarę strategii. Skuteczne pozycjonowanie wymaga bieżącej analizy i działań optymalizacyjnych, zarówno na stronie internetowej, jak i poza nią. Utrzymanie wysokiej, topowej pozycji strony www wymaga niejednokrotnie tyle samo uwagi i wysiłku, co ich wypracowanie. Należy przy tym pamiętać, że google co jakiś czas zmienia algorytmy i nie zdradza przy tym recepty na to co i jak robić by być wysoko w wynikach wyszukiwania, dlatego warto postawić na fachowców, którzy poprzez swoje doświadczenie i wiedzę są w stanie rozwikłać sekrety google i tym samym pomóc klientom osiągnąć szczyty i top 10 w google.


Jakie elementy składają się na pozycjonowanie?

Pozycjonowanie jest procesem wieloetapowym, złożonym i dosyć indywidualnym. Zobacz, jakie działania podejmiemy, by Twoja strona www znalazła się na pierwszych pozycjach w wyszukiwarce Google:


AUDYT SEO

Po podjęciu decyzji o współpracy nasz ekspert SEO przeprowadzi wnikliwy audyt Twojej strony. Dokonamy analizy struktury witryny internetowej, sprawdzimy zawarte na niej treści oraz czy jej zgodność z obowiązującymi standardami i wiele innych elementów, które mają wpływ na pozycje strony w wyszukiwarkach. Audyt SEO to podstawa do dalszej pracy w zakresie skutecznego pozycjonowania Twojej strony w wyszukiwarkach internetowych.


OPTYMALIZACJA STRONY

Wprowadzamy wskazane podczas audytu SEO zmiany w serwisie,  gdy jest taka potrzeba umieszczamy nowe teksty. Optymalizujemy stronę internetową pod kątem wybranych fraz, słów kluczowych.


ZBUDOWANIE CONTENTU

Doświadczeni copywriterzy stworzą teksty na Twoją stronę internetową. Wartościowy content to jeden z podstawowych czynników, dzięki którym Google powiąże pozycjonowany serwis ze słowami kluczowymi. Profesjonalne i wartościowe treści to nie tylko wyższe pozycje w wyszukiwarkach, to również więcej przydatnych informacji dla odwiedzających Twoją stronę wpływających bezpośrednio na budowanie Twojego wizerunku jako profesjonalisty.


ODPOWIEDNIE SŁOWA KLUCZOWE

Słowa kluczowe dobieramy w taki sposób, aby odpowiadały one oczekiwaniom Twoich potencjalnych klientów, którzy poszukują usług lub produktów w internecie. Nasz ekspert dokładnie przeanalizuje nie tylko Twoją stronę internetową, ale również strony internetowe Twojej konkurencji. Dzięki temu dobierzemy optymalną i najskuteczniejszą w Twoim przypadku strategię pozycjonowania.


MONITORING WYNIKÓW

Codziennie monitorujemy pozycje Twojej strony internetowej na wskazane słowa kluczowe. Na tej podstawie na bieżąco optymalizujemy proces pozycjonowania.

Dodatkowo prowadzimy również kampanie reklamowe tzw.  linków sponsorowanych czyli Google AdWords. Jest to doskonałe i skuteczne narzędzie szczególnie na start, gdy jeszcze Twoja strona nie osiąga wysokich wyników w google zależy Ci na szybkim pozyskaniu dużej ilości nowych klientów i zwiększą sprzedaż produktów raz promocję usług w internecie. Jest to bardzo dobre uzupełnienie dla pozycjonowania stron.  Zapytaj nas o ofertę prowadzenia Kampanii Google Adwords.

WYCENA PROJEKTÓW

Przejdź i uzupełnij brief swojego pomysłu

logo