SKLEPY INTERNETOWE – e-commerce

Czy wiesz, że aż 49% czyli prawie połowa użytkowników polskiego internetu robi zakupy w sieci?
Właśnie z tego powodu naszym Klientom oferujemy możliwość przygotowania nowoczesnego sklepu internetowego w oparciu o niezawodne i popularne platformy takie jak Prestashop. Projektowane przez nas sklepy internetowe posiadają bardzo intuicyjny w obsłudze  system zarządzania sklepem w sieci.
Sklepy internetowe projektujemy tak, by wyglądały atrakcyjnie i skłaniały do zakupów, działając przy tym bez błędów i problemów w użytkowaniu.

Projektujemy i szyjemy na miarę

Niezależnie więc od tego, czy potrzebujesz skromnego sklepu internetowego czy rozbudowanej platformy z kilkuset pozycjami, uszyjemy dla Ciebie rozwiązanie na miarę. Wszystkie sklepy internetowe przez nas projektowane odpowiednio konfigurujemy, optymalizujemy pod kątem wyszukiwarek internetowych a następnie  uruchamiamy na serwerze. Ponieważ rozwiązania szyjemy na miarę Twój sklep internetowy będzie posiadał unikalny charakter oraz indywidualną i niepowtarzalną grafikę, a także wysoką funkcjonalność.

Profesjonalna i szybka realizacja

Gwarantujemy profesjonalną i kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji, wdrożenia i serwisu. Dzięki nam w ciągu zaledwie kilku dni będziesz mógł z sukcesem rozpocząć działalność w branży e-commerce.

INTEGRACJE I FUNKCJONALNOŚCI

Nasze sklepy posiadają integracje z bankami, są kompatybilne z systemami płatności, kurierami, porównywarkami cen, katalogami firmowymi, a także serwisami opinii, firmami certyfikującymi.

RESPONSYWNOŚĆ ( RWD )- WERSJA MOBILNA

Czy wiesz, że Polacy używają ponad 20 mln. smartfonów, a 37% kupujących wykorzystuje urządzenia mobilne do zakupów w sieci? Dzięki temu, że nasze sklepy są wykonywane w technologi responsywnej ( RWD ) liczba Twoich klientów wzrośnie i będą oni chętniej korzystali z Twojego sklepu.

OBSŁUGA I ZARZĄDZANIE SKLEPEM

Zarządzanie i obsługa sklepów internetowych naszego autorstwa jest niezwykle prosta i intuicyjna. Będziesz mógł zarządzać swoim sklepem z dowolnego miejsca na świecie korzystając z komputera, tableta czy telefonu.

ANALIZA I RAPORTY SPRZEDAŻY

Na bieżąco będziesz mógł analizować sprzedaż i statystyki, a dzięki konfiguracji  z Google Analitics będziesz widział kto odwiedza Twój sklep, co ogląda, jak długo jest w sklepie etc…

Oferujemy wszystko, czego potrzebujesz, żeby podbijać nowe rynki i zdobywać nowych klientów w internecie!

WYCENA PROJEKTÓW

Przejdź i uzupełnij brief swojego pomysłu

logo